יום ד', יד’ בתמוז תשע”ט
אנגלית
    האתר הראשי  |  דף הבית  
צפה בסרטון
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים יקרים שלי!מצורף קישור לפעילות נחמדה בנושא יחיד רבים, נא לבצע את הפעילות ולשלוח לי הודעה בפורום אנגלית (מורן ביטון) שביצעתם את המשימה. בהצלחה!
קרא עוד...
תלמידים חביבים אני מצרפת לכם תרגול ללמידה בשעת חרום .בהצלחה. לא לשכוח להגיב בפורום ...חג חנוכה שמח
קרא עוד...
תלמידים יקרים שלי!מצורף קישור לפעילות נחמדה בנושא איות מילים, נא לבצע את הפעילות ולשלוח לי הודעה בפורום אנגלית (מורן ביטון) שביצעתם את המשימה. בהצלחה!
קרא עוד...
תלמידי כיתה ה' 1 היקרים! מצ"ב פעילויות חזרה על אוצר המילים בנושא food שלמדנו לאחרונה. יש לבצע את הפעילויות, ולאחר מכן להיכנס לפורום אנגלית (מורן ביטון) ולכתוב לי שסיימתם ואיך היו הפעילויות. בהצלחה!!
קרא עוד...
תלמידים יקרים אנא בצעו את התרגיל ושילחו לי הודעה בפורום כאשר אתם מסיימים.בהצלחה, תמי
קרא עוד...
תלמידים יקרים, מצ"ב עבודה מסכמת לחומר שלמדנו בכיתה have/ has.נא לבצע את המשימה, לכתוב לי בפורום שביצעתם את המשימה ואיך היא הייתה.יום נעים!
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידי כיתה ה' היקרים,כתוצאה מיום הבחירות, לכם התלמידים יש יום חופש. נא לנצל יום זה למנוחה ורגיעה וגם לשינון החומר הנלמד.מצ"ב דף תרגול על נושא הגופים באנגלית. נא לתרגל ולאחר מכן להגיב בפורום אנגלית (מורן ביטון) איך הייתה לכם המשימה.בהצלחה!
קרא עוד...
תלמידים יקרים שלי, שתהיה לכם חופשה נעימה, מהנה ופורייה, תפיקו ממנה את המיטב, תנוחו, תיהנו ותאגרו כוחות לקראת השנה הבאה. לא לשכוח לעבוד, לתגבר ולהיות איתי בקשר דרך האתר הבית ספרי והפורום שלנו.הכי חשוב- תשמרו על עצמכם!!!אוהבת, מורן ביטון.
קרא עוד...
תלמידים יקרים,מצ"ב עבודה לתרגול נושא magic E שלמדנו בכיתה.נא לבצע את המשימה ולהגיב בפורום אנגלית- מורן ביטון.בהצלחה חברים!!
קרא עוד...
תלמידי כיתות ג' יקרים! אני מצרפת תרגיל מהנה לחזרה על האותיות באנגלית. אתם צריכים להיכנס לתרגיל ביום רביעי בין השעות 17:00-21:00, לבצע את הפעילות ולאחר מכן להיכנס לפורום אנגלית- מורן ביטון ולכתוב לי שביצעתם את התרגיל ואיך היה התרגיל, קל/ קשה/ מהנה/ כיפי... בהצלחה!!!
קרא עוד...
שלום תלמידים! במסגרת תרגיל החרום אני מצרפת פעיליות ליום זה . עליכם להכנס לאתר ביום רביעי החל מהשעה 17:00 עד 21:00 ולעבוד. אחרי שמילאתם את המשימה , עליכם לדווח לי בפורום . כנסו לפורום : אנגלית תמי עזריאל בצד ימין , וכיתבו לי תגובות, איך היה? נהנתם? התקשתם? וכדומה. פעילות זו הינה חובה! בהצלחה ....אני בטוחה שיהיה לכם כיףף! תמי
קרא עוד...
תלמידים יקרים! כאן תוכלו להדפיס פעילויות מהנות לכבוד יום העצמאות.תהנו, תמי
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
לפי בקשת התלמידים אני מצרפת את הקישור לספר שקראנו היום בשיעור אנגלית.
קרא עוד...
תלמידים יקרים! ישר כוח לכל התלמידים שהגישו עבודות, כל התלמידים קיבלו ציון 100 על השקעה וחריצות, אני מדגישה שהעבודה הינה כמבחן, ותלמיד שלא יגיש יהיה חסר לו ציון ... אני מציעה לכולן להסתכל על העבודות , ניתן לפרגן לחברים שלכם דרך הפורום.יום נעים תמי
קרא עוד...
תלמידים יקרים, מצ"ב דף עבודה לתרגול מילות היחס שלמדנו- in, on, under.לזכור את השיר שלמדנו ולענות על דף העבודה..בהצלחה!אפשר ליצור איתי קשר בפורום ולשתף כשסיימתם את המשימות וגם כשתרצו לדבר.
קרא עוד...
בוקר טוב תלמידים, מקווה שכולכם מרגישים טוב ........ הנה המשימות להיום..יום נפלא.תמי .את התשובות יש לכתוב במחברת.
קרא עוד...
תלמידים יקרים, בעקבות המצב הבטחוני מצ"ב משימות מתוקשבות לתרגול החומר הלימודי לכיתות א'- ד'. ילדים יקרים, שמרו על עצמכם ותהיו חזקים. נקווה לימים שקטים ובטוחים יותר.
קרא עוד...
תלמידם יקרים, בעקבות המצב , כולנו בבית מקווים לימים טובים ושקטים יותר.באתר תמצאו משימות ופעיליות שונות לפי כיתות.
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים יקרים!נא להיכנס לקישור המצ"ב, לענות על התרגיל ולבסוף להיכנס לפורום אנגלית (מורן ביטון) ולהגיב שם שביצעתם את התרגיל.תיהנו!
קרא עוד...
במסגרת יום של למידה מרחוק. צרפתי משימה מתוקשבת בנושא הפכים לכיתה ה'.בהצלחה.
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים יקרים! אתם יוצאים לחופשה מאוד ארוכה, כדאי לנצל את החופשה למנוחה וכיף, אך כדאי להקדיש שעתיים בשבוע ללימוד אנגלית. תוכלו לנצל את חוברות הלמידה שלנו לקריאה חוזרת ושינון אוצר מילים. כמו כן אני מצרפת קישור , שם תוכלו למצוא חוברות קיץ מומלצות.אל תשכחו , גם באתר הבית ספרי ובאתר גלים תוכלו למצוא משימות.שתהייה לכולנו חופשה נעימה. ונפגש בעז"ה בשנה הבאהעזריאל תמי
קרא עוד...
כל הכבוד לשחר, לאחר שלמדנו בכיתה היא הכינה בעצמה מצגת בנושא כדאי לראות...תמי
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
חג שמח תלמידים יקרים! תלמידי כיתות ה' נבחנו השבוע במבחן מיצ"ב באנגלית, אחרי עבודה קשה....מגיע לכם להינות, ולכן יש לכם כאן משימות מהנות לחופשה. שימרו על עצמכם, חג שמח עזריאל תמי
קרא עוד...
תלמידי כיתה ה' היקרים, הכנסו בבקשה לקישור הבא וענו על השאלות , תלמיד שאין לו מדפסת יוכל לענות במחברת. השיעורים הם חובה!! לקראת מיצ"ב בעוד פחות משבועיים. בהצלחה.תלמיד שעדין לא סיים את חוברת מיצב"ית שיעשה זאת, לשאלות אפשר לפנות אליי גם דרך האתר הבית ספרי.שימרו על עצמכם, ותנצלו את הזמן ללמידה.
קרא עוד...
בשיתוף עם מורות מהקונסוליה הבריטית נערכה פעילות בנושא אולימפידת הנכים המתקיימת השנה בלונדון. ישר כוח לתלמידי היקרים שגילו ידע רב והשתתפו כל כך יפה!!
קרא עוד...
קרא עוד...
במפקחת לאנגלית הכריזה על תחרות. על התלמידים להכין פוסטר בנושא קיימות אקולוגיה איכות הסביבה ובריאות. התלמידים בכיתה ו' הכינו פוסטרים שונים בנושא "טיפים לחיסכון במים". ישר כוח לתלמידים שהשקיעו רבות ! תוכלו להגיב : איזה פוסטר אהבתם???
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידי רמב"ם היקרים! חג שמח! תוכלו להיכנס לקישור הבא, שם תמצאו כל מה שקשור לחג חנוכה, תשבצים, פעיליות ועוד.... שימו לב לסרגל הכלים שנמצא בתחתית האתר , לחצו על שכבת הגיל המתאימה לכם!תהנו.....
קרא עוד...
להלן מערכת שעות אנגלית
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים חביבים! השבוע , הוא שבוע זהירות בדרכים ! הנה לכם 2 סרטונים העוסקים בנושא. תהנו....ואל תשכחו להיות זהירים בדרכים. תמי עזריאל
קרא עוד...
למרות שאנחנו בבית, נוכל ללמוד ולעסוק באנגלית גם מהמחשב בבית... בהצלחה ושימרו על עצמכם
קרא עוד...
במהלך החודש למדו תלמידי כיתות ו על אתרים שונים בלונדון . על כל תלמיד היה לכתוב ולתאר אתר שבחר ולצרף תמונות מתאימות. כאן נביא דוגמאות לעבודות של תלמידים.
קרא עוד...
Yom HaZikaronIsrael Defense Forces Memorial Day
תלמידים חביבים! כאן תוכלו ללמוד לשחק ולשיר שירים לחג הפסח חופשה נשימה עזריאל תמי
תלמידים יקרים! בהמשך ללימוד על חג פורים אני מפנה אותכם לאתר נפלא ובו תמצאו את סיפור המגילה , שירים ומשחקים באנגלית בנושא חג הפורים. happy purim! tammy
קרא עוד...
בנות ו' יקרות! אני מצרפת כאן את השיר שלמדנו בכיתה נא להתאמן בבית heal the world http://www.youtube.com/watch?v =eN1ozPf_X_0
תלמידים יקרים! לאחר שקראנו את הסיפור באנגלית בכיתה. צפו בסרטון. תהנו
תלמידים יקרים! אני מאוד רוצה שתכנסו לאתר זה , בו תוכלו לשחק, לקרוא, ללמוד אוצר מילים חדש וה- כ - ל באנגלית. בהצלחה תמי
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
חדשות
פורום אנגלית- תמי עזריאל
פורום אנגלית- מורן ביטון
מרחבי כיתות
סביבות למידה
למידה בשעת חירום
08:29 (11/04/13)
12:14 (08/04/13)
12:50 (05/12/12)
.